Domů

V létě roku 2016 jsme zrekonstruovali budovu bývalé samoobsluhy v obci Líšný na novou "Galerku Líšný." Designově nám Galerku pomohla uchopit architektka Eliška Šídová a během poměrně krátké doby se z šedé zastaralé budovy vyloupla nová svěží základna naší sítě služeb SUNDISK Family.

V roce 2016 jsme zde činnost zahájili otevřením občerstvení s příjemnýmn posezením na lavičkách u stolků na terásce či na trávě. Návštěvníci u nás využivají i vnitřní prostory s posezením, barem, a infocentrem, kde mohou nakoupit pohledy, známky, nebo mapy. V Galerce Líšný naleznete také opravdovou (byť maličkou) galerii. Aktuální výstava se zaměřujeme na historické motocykly a můžete ji shlédnout do konce září 2017.

Letos v červnu jsme pro vás přichystali malou novinku - ubytování až pro 25 osob! Zrekonstruovali jsme pro přilehlý domek s klubovnou, čtyřmi pokojíky a překrásnou zahradou s vejminkem, dětským domečkem a ohništěm. Naše ubytování je vhodné pro sportovně založené rodiny s dětmi, školní výlety, či vodáky a cyklisty, kteří nečekají luxus, ale dokáží se radovat s dostupného a romantického ubytování na břehu řeky Jizery.

Ať se vám Galerka Líšný líbí, těšíme se na vaši návštěvu! 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: