Ubytování

Školy, vodáci, turisté i cyklisté vítáni

Nabízíme příjemné ubytování pro nenáročné rodiny a skupiny až do 28 osob.

Přímo naproti budově Galerky najdete domek s vlastní zahradou a vejminkem.

Původně rodinný dům se čtyřmi pokoji, společenskou místností a se zahradou s vejminkem nabízí místo pro 24 osob. V letních měsících je místo pro další 4 osoby ve vejminku. V zahradě u domu je ohniště a dětský domeček. Ubytování je určeno sportovně založeným skupinám, školám pro školní výlety, vodákům, horolezcům, cyklistům i rodinám s dětmi nebo jednoduše těm, kteří nečekají luxus, ale ocení dostupné a pohodové bydlení přímo na břehu Jizery.

Pod okny domu vede známá cyklostezka Greenway Jizera, stezka podél řeky za přírodou a historií kraje. Hned u domu jsme vybudovali schody k řece, takže vaše vodácké dobrodružství může začít přímo zde.

Provozujeme největší půjčovnu lodí na Jizeře a veškeré vybavení (kanoe, kajaky, rafty, paddleboardy) si můžete rezervovat u nás.

Maloskalsko známe jako svoje boty a rádi vám pomůžeme naplánovat vaše výlety včetně adrenalinových sjezdů na koloběžkách s úžasnými výhledy do krajiny Českého ráje. Možností je v okolí opravdu mnoho. 

V prvním poschodí domu jsou dva menší a jeden velký pokoj s krásným výhledem
do zahrady a na řeku Jizeru.

Romantika ve vejminku

Nabízíme vám 2 útulné pokojíčky ve vejminku sousedícím s naším domkem.
Po dřevěných schůdkách do patra a přes balkonek do vaší komůrky, 2 dřevěné postele, stolek a okénko do zahrady - nic víc, jen vy a romantika.

U nás se budete cítit jako u babičky na prázdninách.

Stanujte, opékejte dobroty a relaxujte na zahradě

Prostorná zahrada pro váš volný čas, kde můžete nad ohništěm opékat buřty, zpívat při kytaře nebo dětem postavit stan.

Chcete si večer k táboráku skočit pro "jedno točený?" Žádný problém - stačí pár kroků a jste i se džbánkem v našem občerstvení, kde vám chlazenou jedenáctku rádi natočíme. 

Naše pokoje

POKOJ 1: Útulný pokoj s jednou patrovou a jednou samostatnou postelí nabízí zázemí pro 3 osoby. S pokojem sousedí 2 zrekonstruované koupelny a sociální zařízení.

POKOJ 2: Velký světlý pokoj na druhém podlaží je vhodný pro početnější skupinu, jeho maximální kapacita je až 12 osob.

POKOJ 3: Další útulný pokoj nabízí jednu menší a jednu standardní patrovou postel a jednu samostatnou postel, je tedy pro 5 lidí. Pokojem se prochází do další místnosti.

POKOJ 4: Do pokoje se vchází přes Pokoj 3.Má patrovou postel a dvě samostatné sousedící postele, tedy 4 místa pro spaní.

Ať se vám u nás líbí a pohodlně spí!


rezervace ubytování

  

 

 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: