sundisk-family-lisny-galerkaSUNDISK family_lisny_galerkasundisk-family-lisny-galerkaSUNDISK family_lisny_galerkasundisk-family-lisny-galerkaSUNDISK family_lisny_galerkasundisk-family-lisny-galerkaSUNDISK family_lisny_galerka

Ubytování pro nenáročné skupiny do 28 osob


Přímo naproti budově Galerky najdete domek s vlastní zahradou a vejminkem.

Dům se čtyřmi pokoji, společenskou místností nabízí místo pro 24 osob. V letních měsících je místo pro další 4 osoby ve vejminku. Ten je spolu s ohništěm součástí zahrady. Ubytování je určeno nenáročným skupinám, školám pro školní výlety, vodákům, horolezcům, cyklistům i rodinám s dětmi.  Jednoduše těm, kteří nečekají luxus, ale hledají cenově dostupné a pohodové ubytování přímo na břehu Jizery.

Přímo pod okny domu, podél řeky, vede známá cyklostezka Greenway Jizera. Takže vaše cyklovýlety po okolí i splouvání řeky můžou začít hned za brankou do naší zahrady. Pro jednodušší přístup k řece jsme vybudovali schody.

Vybavení pro vodáky je součástí našich služeb

Chcete splouvat Jizeru a nejste na to vybaveni? To vůbec nevadí. Protože provozujeme největší půjčovnu lodí na Jizeře, veškeré vybavení (kanoe, kajaky, rafty, paddleboardy) si můžete rezervovat přímo u nás.

Jako u babičky na prázdninách

Nabízíme vám 2 útulné pokojíčky ve vejminku sousedícím s naším domkem.
Po dřevěných schůdkách do patra a přes balkonek se dostanete do vaší komůrky, kde najdete 2 dřevěné postele, stolek a okénko do zahrady - nic víc, jen vy a klid.

Ve vejminku budete jako u babičky na prázdninách.

 


Stanujte, opékejte dobroty a relaxujte na zahradě

Prostorná zahrada pro váš volný čas, kde můžete nad ohništěm opékat buřty, zpívat při kytaře nebo dětem postavit stan.

Chcete si večer k táboráku skočit pro "jedno točený?" Žádný problém - stačí pár kroků a jste i se džbánkem v našem občerstvení, kde vám chlazenou jedenáctku rádi natočíme. 

Naše pokoje

POKOJ 1: Pokoj s jednou patrovou a jednou samostatnou postelí nabízí pro 3 osoby. S pokojem sousedí 2 koupelny a sociální zařízení.

POKOJ 2: Velký světlý pokoj ve 2. podlaží je vhodný pro početnější skupinu, jeho maximální kapacita je 12 osob.

POKOJ 3: Pokoj nabízí jednu menší a jednu standardní patrovou postel, jednu samostatnou postel, je pro 5 lidí. Pokojem se prochází do další místnosti.

POKOJ 4: Do čtyřky se vchází přes Pokoj 3. Má patrovou postel a dvě samostatné sousedící postele, tedy 4 místa pro spaní.


Ať se vám u nás líbí a dobře spí!


rezervace ubytování

   
Otevírací doba občerstvení

 Pá 15-18 hod

So, Ne 9-18 hod

 


Změny otevírací doby podle počasí nebo po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Novinky

 adresa
Líšný 2.díl 98, 468 22 Líšný

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena